Canicross na mistrovství světa belgických ovčáků FMBB 2017

Belgičáci jsou poctiví pracanti, kteří se neztratí ani v tahacích disciplínách. Proto se i pro letošní rok na Mistrovství světa belgických ovčáků otevřou kategorie canicross a bikejöring. Kvalifikační závody se konají 11.3.2017 v Bukové u Merklína. Pokud máte belgičáka, neváhejte, 10 nejlepších získá plnou podporu pro cestu na MS v Německém Halle. A hlavně, kvalifikační závod je otevřený i závodníkům s psy jiných plemen.

201505-fmbb-canicross-6262Pokud si chcete zazávodit, ale nemáte belgického ovčáka, nevěšte hlavu. Závod je otevřen pro všechna plemena psů, ovšem, kvalifikovat se na mistrovství světa mohou pouze zástupci plemene belgický ovčák s průkazem původu.

Délka tratí bude shodná pro všechny závodní kategorie a bude do 6 km. Přihlásit se můžete na emailu: jarkak@email do 6.3.2017.

Odkaz na závod v termínovce

Jak bude probíhat výběr reprezentace?

Výběr reprezentace provede komise složená ze zástupce klubu CMC a partnera reprezentace Behejsepsem.cz. Cílem je vybrat závodníky, kteří budou důstojně a kvalitně reprezentovat Českou republiku na akci mezinárodního významu.

Vybráno bude 10 reprezentantů, které podpoří CMC a partneři klubu v účasti na MS FMBB. V případě dalších závodníků s odpovídající výkonností je možná účast dalších reprezentantů až po kvótu pořadatele pro jednotlivé disciplíny. Tito další postupující se budou akce účastnit bez podpory CMC a partnerů klubu.

Při výběru jednotlivých reprezentantů bude rozhodovat výkon na výběrovém závodě 11.3. v Bukové u Merklína. Přihlížet se bude zejména k výsledku, dosažené průměrné rychlosti a ke sportovnímu chování v duchu fair play.

Jména reprezentantů budou vyhlášena do 2 hodin po doběhnutí posledního závodníka.

Držíme všem palce!

Behejsepsem.cz je hrdým partnerem reprezentace. Na těchto stránkách budeme informovat o všem, co se kolem této akce šustne…201505-fmbb-canicross-6115

 

 

Novinka v e-shopu

fb_bodybuilder_1200x627_final