fbpx

ČEZ handy kvadriatlon opět otevírá kategorii člověk a pes!

čez handy kvadriatlon

Víc, než o závodění, tady jde o radost. Radost z pohybu, ze sportu, setkávání lidí, legraci. Zimní kvadriatlon podporovaný Nadací ČEZ je unikátní svou otevřeností. Primárně vznikl jako závod, kde se spolu potkají zdraví a handicapovaní. Od loňského roku funguje také kategorie člověk a pes.

Celý závod se jede na běžkách, ve dvojicích a vyzkoušíte si biatlon, skikros a sprint. Již tradičně se odehraje 3. března v Bedřichově v Jizerských horách.

_L5D5479_resize

Projekt organizace Cesta za snem a Nadace ČEZ je otevřen všem bez rozdílů. Profíkům, nadšencům i úplným amatérům. Lidem zdravým i handicapovaným. Je otevřen jak mužům, tak ženám, dětem i seniorům, ale také musherům. Pokud hledáte zajímavou akci na běžkách, kde poměříte síly a zasoutěžíte si i se svým psem, není na co čekat!

_L7D3080_resize

Kvadriatlon obsahuje čtyři disciplíny. Běh na lyžích, střelbu (laserové biatlonové malorážky), skikros a měřený sprint. Všechny disciplíny absolvuje dvojice společně (pes je osvobozen od povinnosti střílet) a na jeden zátah. Trasa je spíše lehčí, tak aby ji zvládl každý.

Jsme moc rádi, že jsme se i pro letošní rok stali partnery disciplíny „člověk a pes“ a moc rádi vás tam všechny uvidíme!

Takže na co ještě čekáte? Rychle na www.cestazasnem.cz/zimni-kvadriatlon- bedrichov a registrujte se, než bude pozdě!

Uvidíme se v sobotu 3. března v Bedřichově!