fbpx

Zážitky, pokroky a super parta, to byla Letní víkendovka

vikendovka-45

 

Letní víkendovka 2020 byla intenzivní, krátká, ale plná vašich pokroků! Děkujeme! Tady nám vždy dojde, že co děláme, má opravdu smysl. Tak mrkněte na (foto)report.

Canicross i koloběžka

Instruktorů jsme měli 4 + 1. Vašek Vančura a Verča Navrátilová se postarali o koloběžku, a naše trenérky Zůza a Baru se zaměřily hlavně na canicross. Proběhla i lekce techniky běhu s Vojtou Přibylem.

Denní program

Vstávalo se před 6 hodinou (kvůli napájení psů), pak nás čekala rozcvička, první trénink se psy a pak až snídaně. Taky radši trénujete na lačno?

Přes den byl samozřejmě čas na psí odpočinek a dvounožci šli hezky pěkně makat sami.

Přednáška od mistryně světa

Večery patřily přednáškám. A to rovnou od Verči a Vaška, tedy mistrů světa na koloběžkách.

V čem je víkendovka super? 

Tato víkendovka měla své kouzlo, sešla se skvělá parta lidí, a proto si z víkendu odnášíme super zážitky. Například Karel s Alwinem udělala i za tak krátkou dobu veliký pokrok a při posledním canicrossovém tréninku už bezvadně zvládali míjení ostatních. Kája nám totiž předem hlásil, že je Alwin agresivní, a tréninky tak vždy absolvoval s náhubkem. Ale opravdu se neskutečně zlepšili! 

Má to smysl, velký!

Moment, který nás chytl za srdce a vehnal slzy do očí, byl, když se Ruda s Nessie společně rozběhli. Nessi je BOM, kterého Ruda našel, adoptoval a dovezl z Chorvatska. Nessie je moc milá fenka, trochu bázlivější povahy. A vždy, když se s Rudou rozběhli, okamžitě po natažení vodítka a sebemenším škubnutí se Ness přiřadila k noze (zjevně u ní v minulosti probíhala důsledná korekce tahání na vodítku). Ale Rudova bezmezná trpělivost a pár cvičení a Nessie se poslední den víkendovky rozběhla, natáhla vodítko a běžela před Rudou. A to byl opravdu silný okamžik, který jen umocňuje pocit, že to, co děláme, má smysl.

Ale super byli samozřejmě i všichni ostatní a my jim moc děkujeme! No a my jdem připravovat další víkendovku, dáme brzy vědět!

« 1 z 3 »