fbpx

Závody na běžkách se psem pro každého

Pojďte s pejskem na běžky. Pomůžeme Bohouškovi s dětskou mozkovou obrnou!

 

Máme pro tebe jedinečnou možnost, jak si zaběhat se psem na běžkách, vyzkoušet si biatlon, skikros, sprint, dobře se pobavit, a ještě pomoct dobré věci! 3. března startuje již čtvrtý ročník benefičního ČEZ handy kvadriatlonu v Bedřichově v Jizerských horách. Závod je spíše o podpoře a benefici. Běží se sedm okruhů s celkovou délkou necelých pět kilometrů. Běhá se ve dvojicích. Tedy člověk a člověk nebo člověk a pes.

Na Kvadriatlonu, který pořádá organizace Cesta za snem (www.cestazasnem.cz), je skvělé, že si ze svým čtyřnohým kamarádem vyzkoušíte hned čtyři disciplíny. Vše se jede na běžkách. Střílíte na biatlonové střelnici (laserová, bezpečná, bez hluku – pes nemusí střílet), projedete dvakrát lehkou skikrosovou trať a v závěru měřený sprint. Medaili FINISHER tady dostává každý stejnou. Jestli budeš první nebo poslední. Nejde o to, kdo má nejlepší čas, ale pomoci druhým.

 

Jednou z kategorií je taky handicapovaný a nehandicapovaný. Na startu se objeví desítky borců na vozíku, s amputacemi, s dětskou mozkovou obrnou nebo se zrakovým postižením. Cílem závodu je ukázat, že sport je pro všechny, že se jedná o skvělý nástroj komunikace a porozumění. Startovné je spíše symbolické, 250 Kč na dvojici. Pokud jedeš s pejskem, musíš to za něj zaplatit celý .) Je ale skvělé, že vše, co se vybere na startovném (v ceně je medaile, pití, občerstvení) jde na podporu jedenáctiletého Bohouše, který trpí dětskou mozkovou obrnou. Táta s Bohoušem musel zůstat doma a máma pracuje 12 hodin denně, aby rodinu se dvěma dětmi uživila. Bohouš bude na místě a budete se s ním sami moct potkat. Je to velký sympaťák.

 

Mrkněte na video 😊 https://www.facebook.com/Cestazasnem/videos/261701394715957/

REGISTRACE: https://www.cestazasnem.cz/propozice-1-41

Pokud si nejste jistý nebo něco nefunguje, pište na vesela@cestazasnem.cz

Registrovat se dá i přímo na místě, ale startovné je dražší a budete až na konci v poslední vlně.

Pojďme společně na běžky, užít si legraci, provětrat psy a udělat něco dobrého. My tam budeme! Těšíme se na Vás!      

 

Vozíčkář na běžkách a se psem? Jde to!

Vozíčkáři můžou na běžky! Můžou ale běhat se psem? Vyzkoušeli jsme to. Mrkněte na video. 3. března se v Bedřichově v Jizerských horách uskuteční benefiční závod běžkařů ve dvojících. Zúčastnit se může každý. A pomoct dobré věci. Veškeré startovné na místě předáme malému Bohouškovi, který bojuje s dětskou mozkovou obrnou. Dvojici může vytvořit i člověk a pes. Je to skvělá šance zazávodit si se svým čtyřnohým kamarádem a udělat dobrý skutek, ale také ukázat, že běžky jsou pro všechny bez rozdílů. Informace a registrace do charitativního závodu najdete zde: https://bit.ly/2RZkkBkMoc díky všem za palec nahoru a sdílení. Těšíme se na Vás ve stopě! .EPP – Pomáhej Pohybem Nadace ČEZ – Jizerská magistrála – Cesta za snem – ČEZ handy Kvadriatlon / 3.3. 2019 / Bedřichov – Běhejsepsem.cz

Gepostet von Cesta za snem am Sonntag, 17. Februar 2019