Nativia Challenge

O Nativia Challenge

Nativia Challenge je seriál tří závodů v běhu se psem otevřený každému bez ohledu na jeho zkušenosti a výkonnost. Díky vaší přízni se z něj stal největší závod svého druhu v ČR. Uděláme všechno proto, abychom vás nezklamali ani v roce 2018. Nezáleží na tom, jak často běháte nebo jakého máte psa. Stačí mít chuť užít si pohodový den v přírodě. Nativia Challenge není jen o měření sil. Je o setkání se všemi, kteří po světě neradi běhají sami.

nch2018_fb_cover_fb_banner3

Závody Nativia Challenge 2018

Kolesa u Pardubic 30.3.

Rovinatá, písčitá trať, rychlá trať s malebným zázemím koňského ranche. Trať je v dobrém stavu i při nepřízni počasí.

Humpolec 21.4.

Členité tratě v okolí Humpolce vedené převážně po lesních cestách.

Jánské Lázně – Černá Hora 19.5.

Královská etapa, na jejímž konci vám v uších zazní hlasité: Dal jsi to! Start Jánské Lázně. Cíl Černá Hora. Nic víc, nic míň. Svoz závodních týmů zpět na start lanovkou v ceně startovného!

Přihlášky

Vybrat si můžeš buď zvýhodněný startovní balíček na všechny tři závody nebo startovné na jednotlivé závody. Tak ukaž, na co máš odvahu…

Mám odvahu – zvýhodněná registrace na všechny tři akce

Registrace pouze Kolesa

Registrace pouze Humpolec

Registrace pouze Janské Lázně

Zvýhodněný startovní balíček bude možné zakoupit pouze do 1.3.2018. Online registrace na jednotlivé závody se pak uzavírá vždy týden před startem daného závodu. Pokud jsi startovní balíček dostal od Ježíška, přihlaš se na celý seriál a budeme tě sami kontaktovat.

 

Partneři Nativia Challenge

Ti, bez kterých by to zkrátka a jednoduše nešlo. Představujeme vám partnery letošního ročníku Nativia Challenge. Mají jedno společné, lásku k přírodě, sportu a psům. Vyzkoušeno. Děkujeme!

Videa 2017

Minulé ročníky ve videích