fbpx

Poznávací výběhy: Jižní Morava z nové perspektivy a se psem

Poznejte s námi krásy jižní Moravy

Náš instruktor Honza Válek si pro vás na každý měsíc přichystal novinku. Poznávací společné výběhy se psem. Během nich nejen potrápíte svá těla a unavíte své čtyřnožce, ale také budete obdivovat krásy jižní Moravy.
Výběhy jsou určené pro všechny výkonnostní kategorie. Nemusíte se bát, že bychom vám utekli… Výběhy začínají v lednu a potrvají až do června. Každý měsíc jeden.

Jaký bude první výběh a co se na něm dozvíte?

Leden

28.1.2017

Břeclav

Za skrytými památkami Lichtnštejnů

Start: Poštorná (48.7585761N, 16.8487175E), 9:00
Délka trasy: cca 15 km
V prvním měsíci letošního roku si prohlédneme památky z doby Lichtnštejnů. Nečekejte nudné výklady a klouzání se v zámeckých papučích, naopak nazujte běžecké boty, připněte psa a vyrazíme! Běh začne na parkovišti na kraji Břeclavi, kdy hned vběhneme do lesa na cesty, kde nás v běhu budou rušit snad jen lesní zvířata. Trasa bude dlouhá 15 km a navštívíme celkem 5 památek, které jsou ukryty v lesích. Nebojte se, u každé z nich bude dostatek času na to si jí pořádně prohlédnout. Pokud máte nějaké znalosti o místních památkách, moc rádi si je poslechneme. Lesy jsou propleteny mnoha stezkami, tudíž můžeme trasu prodloužit i zkrátit.
Máte partnera, kamaráda, přátele kteří nemají psa? Budeme moc rádi, když je vezmete sebou!

Přihlašování probíhá přes naší termínovku, kde se dozvíte i detailní informace ke všem výběhům. Těšíme se na vás!

Tipy z našeho e-shopu