fbpx

Promo: Sportovní výživa jinak?

Jsme to, co jíme. To je fakt, který těžko někdo zpochybní. Rychlé tempo, které je v současnosti poměrně běžným způsobem života většiny aktivních lidí nás pobízí i k rychlému plnění stravovacích „povinností“.

7bee108c-abc9-443b-b0e0-5b5906d9ddfa

Přesto se objevuje stále více a více lidí, kteří si uvědomují, že takové odbývání toho, co nás činí živými je více než neuvážlivým balancováním na hraně mezi zdravím a reálným průšvihem. Přemýšlejí o tom, co, kdy a jak snědí, vypijí a řídí se nejrůznějšími pohledy na nut37c7aa39-3406-4fba-a775-f264dcae2399riční potřeby člověka. Můžeme spekulovat a debatovat o tom, který z pohledů na „zdravé“ stravování je lepší či horší, vhodnější, univerzálnější, přirozenější a to do nekonečna bez jednoznačného výsledku. Nicméně už jen takové uvažování je z našeho pohledu cenné zamyšlení a pochopení důležitosti stravování, je to postoj člověka, který si uvědomil, že investuje do svého zdraví a spokojenosti. Není slepý k tomu, co přijímá jako potravu, má přehled alespoň o základních vlastnostech různých složek svojí stravy a dokáže z toho vyvodit praktické závěry.

7c94c7b0-5b4c-4098-97f1-970d4dc887b9Sportovci jako specifický živočišný druh jsou možná ještě ohroženější skupinou a to hned z několika důvodů. Většinou chtějí od svého těla a morálu o dost více než „běžný“ člověk. Jejich tělo potřebuje o dost „hutnější“ zásobování energií a v neposlední řadě je třeba znavené tělo sportovcovo řádně prohnat regenerací a nepoškodit jej tak v dobré víře o zdravotní prospěšnosti samotného sportu. Jistě, všeho moc škodí, s tím souhlasíme jako s ničím jiným na tomto světě. Možná i proto existuje slovní spojení racionální výživa – chytrá výživa, výživa s rozumem. Věříme, že pokud člověk jen trochu hledá tak najde to, co mu bude vyhovovat a zároveň to bude „chytré“.

Naše nabídka zahrnuje několik opravdu velmi zajímavých a originálních značek a jejich produktů. Máme jak čistě sportovní výživu tak i stravu pro aktivní a o „chytrém“ jídle přemýšlející lidi. Zajímá nás, co jako sportovci do sebe cpeme s cílem mít radost z našeho výkonu, výsledku a tak si dáváme opravdu velký pozor na celý proces od surovin, přes výzkum až po finální výrobek a jeho efektivitu.b7880c34-3313-44ad-bee3-31a6180861b1

U nás ochutnáte a pohyb si užijete s produkty od výrobců z Evropy i USA. Za naše značky hovoří jejich složení, chuť a výsledky jejich sportovních ambasadorů – jsou mezi nimi takové pojmy jako Peter Sagan, cyklistický tým Protour Tinkoff, ženský cyklistický tým Velocio SRAM, přední triatleti, vytrvalostní běžci a další. Přesvědčte se sami a poznejte kvalitu značek Sunroot, PROBAR, OSMO nutrition STEALTH!