RUNDOGO – První sportovní aplikace pro vás a vaše psy

Rádi bychom vám představili novou aplikaci Rundogo, na které jsme spolupracovali s Běhej se psem. Jsme Hořický tým vývojářů, grafiků a markeťáků. Na kontě máme řadu úspěšných aplikací, včetně Psí Chůvičky. Právě naše láska ke psům nás přivedla k myšlence vytvořit aplikaci pro sportovce a jejich mazlíčky.

Většina milovníků psích sportů totiž naráží na problém, jak přehledně a jednoduše zaznamenávat aktivity všech svých psích atletů. Aplikace pro běžce nenabízí sporty se psem a neumožňuje trackovat více psů najednou.

History - Dog

A právě proto vzniklo Rundogo, první aplikace svého druhu, která je určena pro trackování všech sportovních aktivit s vašimi psy. Využít ji mohou všichni, od začátečníků až po profesionální závodníky. Její unikátnost spočívá v možnosti měřit jednotlivé aktivity zároveň sobě i všem psům, se kterými běžíte. Ve statistikách potom můžete sledovat výkony ve vybraném časovém období pro každého zvlášť.

Zvolit si můžete ze široké nabídky sportů, od canicrossu, přes dog biatlon, až po svižnou večerní procházku. Rychlost, vzdálenost, převýšení či kalorie, to vše a mnohem víc najdete ve svých statistikách. Rundogo můžete používat nejen pro sebe, ale i pro všechny aktivity s vašimi psy. Díky tomu máte všechny údaje na jednom místě.

Activity.sc

Můžete navíc jednoduše vyhledat své přátele, sledovat je a reagovat na jejich aktivity. Inspirovat se můžete výkony profesionálních sportovců, ale i svých blízkých přátel.

Rundogo je dostupné pro všechny iOS uživatele, ale ani majitelé Android nepřijdou zkrátka. Až získáme zpětnou vazby od prvních uživatelů a vylepšíme aplikaci ještě o něco víc, vypustíme během pár týdnů do světa i verzi pro Android.

Activity Detail - No dogs

Jde zatím o první verzi Rundogo, a proto je aplikace zcela zdarma. Již nyní ale máme řadu skvělých nápadů na vylepšení, na další funkce, které chceme implementovat a drobnosti, které chceme upravit. Proto je pro nás velmi důležitá jakákoli vaše zpětná vazba, kterou nám můžete poskytnout. Vaše nápady, tipy a připomínky nám pomáhají posunout se vpřed a budeme za ně nesmírně rádi. Svůj feedback nám můžete poslat na support@rundogo.com, na naši Facebook page nebo nám jej přijďte sdělit osobně na některý z níže uvedených závodů.

Activity - Map

Chcete si Rundogo vyzkoušet na vlastní kůži? Potkejte se s Rundogo týmem na závodech Dog Biatlon Cup 15. října v Liberci nebo 17. listopadu v Praze. Ukážeme vám, jak aplikace funguje a zdarma vám ji nainstalujeme. Těšíme se na vás!

Vyzkoušejte si Rundogo: https://itunes.apple.com/us/app/rundogo/id1228524408?ls=1&mt=8

Více informací: https://www.rundogo.com/

Sledujte nás: https://www.facebook.com/rundogoapp/