Smržoff cup vol. II – fotogalerie

_A3A3357

Celá fotogalerie v termínovce

V sobotu 16. 7. se uskutečnil již druhý díl seriálového závodu Smržoff cup. Jedná se o menší, milý závod, který pořádáme u nás na Smržovce pod Bukovou horou.

Stejně jako na prvním závodě jsme potkali spoustu skvělých týmů a nových tváří, na které byla radost pohledět. Na týmy čekala tentokrát trať o délce 3,5 km s převýšením 100 m. Závodníci se s tratí poprali skvěle a zpět v cíli byli za pár minut.

  • V mužích se psy do 15 kg zvítězil Boris Šlechta a Rocky, 2. místo obsadil Martin Aksamit s Brave Bessie Don´t Stop Staff a na 3. místě se umístil Štěpán Kocourek s Bubu.
  • V mužích se psy nad 15 kg zvítězil Vojta Prášil s Hafem, 2. místo Adam Prášek a Chloe a 3. místo Zdeněk Jančík a Rory.
  • Mezi ženami se psy do 15 kg zvítězila Baru Hýsková s fly, na 2. místě Míša Horáčková a Dixie a na 3. místě Terka Vytlačilová s Žofkou.
  • V ženách se psy nad 15 kg obsadila 1. místo Adéla Plechatá a Gurp, 2. místo Petra Kurova s Dymytry Sammar Bohemia a 3. místo Karolína Jahelková a eBertíček od Podhorského potoka.
  • Juniorky nezahálely a svou kategorii obsadily celkem početně. Pro první místo si doběhla Lucie Heřmanová s Lottkou, pro 2. místo Ester Šujanová s Belou a pro 3. místo Kateřina Topičová s Evženem.

Kompletní výsledky naleznete v termínovce.

Závěrečný díl seriálu Smržoff cup nás čeká 13. 8. 2022, tedy již za necelé 4 týdny. Tak neváhejte, vezměte chlupáče a dorazte!

Pokud vám ale klasický canicross nic neříká, v září pořádáme Dog Biatlon, který zaručí zábavu pro celý tým.

Děkujeme všem účastníkům a těšíme se na vás 13. 8. na Smržovce.

Fotogalerie