fbpx

Soutěž o startovné na Pražský maraton se psem

Již tuto sobotu se uskuteční největší běžecká akce u nás, Volkswagen Maraton. Vyhrajte startovné na premiérový canicrossový závod nebo tradiční procházku se psy.

Stačí se vyfotit, zveřejnit fotku na Instagramu a v popisu uvést hashtagy #PragueMarathon a #behejsepsem.

Pravidla soutěže

1. Zveřejni fotku s tématikou „Člověk a pes v pohybu“ na Instagramu a v popisu uveď hashtagy #PragueMarathon a #behejsepsem. Fotky bez uvedení hashtagů #PragueMarathon a #behejsepsem nebudou zapojeny do soutěže.

2. Získej co největší počet lajků

Termín konání soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 1. 5. 2016 10:00:01 do 6. 4. 2016 17:00 včetně prostřednictvím sociální sítě Instagram.

Určení vítěze

Prvních 6 příspěvků s největším počtem lajků označených hashtagy #PragueMarathon a #behejsepsem získává hlavní cenu – startovné na Procházku se psy – volba kategorie (nesoutěžní Procházka se psy NEBO soutěžní canicross kategorie) je na výherci. V případe rovnosti rozhoduje dřívější čas zveřejnění příspěvku.

Pořadatej si vyhrazuje právo vyřadit nevhodné příspěvky ze soutěže. Vyhodnocení nevhodných příspěvků provádí výlučně pořadatel.

Kontaktování výherce

Výherce bude do 7 hodin od vyhlášení výsledku soutěže kontaktován prostřednictvím soukromé zprávy na Instagramu.

Organizátor a pořadatel

Prague International Marathon, spol. s r.o.

Praha 7, Frantička Křížka 461/11, PSČ 17000

IČ: 63673738

Spisová značka: C 36777 vedená u Městského soudu v Praze

Procházka i canicross budou mít start a cíl v prostoru maratonského expa na výstavišti v Holešovicích. Obě trasy povedou příjemným prostředím parku Stromovka, u canicrossu trasa povede mimo asfaltové cesty, aby se psům i jejich majitelům hezky běželo.

Procházka je vhodná pro děti, dospělé i celé rodiny, kteří se chtějí v klidu projít se psem a užít si neopakovatelnou atmosféru maratonského víkendu. Procházka je nesoutěžní, trasu můžete zdolat za jak dlouho budete chtít, nikdo vám nebude měřit čas a honit vás do cíle. Každý přihlášený účastník získá tričko a startovní číslo pro pejska. V cíli budou na psy čekat speciální medaile.

Oproti tomu canicross je určen pro všechny, kteří si chtějí zazávodit, porovnat síly s ostatními a dostat se do cíle v co nejkratším čase. Letos poprvé máte možnost zazávodit si se svým psem v rámci Volkswagen Maratonského víkendu a užít si tak nezapomenutelnou atmosféru největší běžecké akce u nás.

Přihlásit na obě akce se můžete na webu RunCzech.