fbpx

Naši partneři: Chci mít Superpsa!

Superpes 2021

Superpes 2021

Ukažte ostatním, co sami už dávno víte. Že máte doma Superpsa! A vysportujte si titul nejvšestrannějšího týmu celé sezony!

Superpes je celoroční seriál různých závodů po celé ČR. Jedno mají všechny společné. Zvládnou je jen super psi a jejich lidi. V roce 2020 mezi ně patřil třeba Štěkatlon (triatlon), DOG EPIC Race, Non-stop dogwear Dog Biatlon nebo JEŠTĚD SkyRace. Kdo nasbírá nejvíce bodů, stane se nejlepším a nejuniverzálnějším člověko-psím týmem v Česku a získá nehynoucí slávu na slavnostním vyhlášení!

Co mi Superpes přinese?

Obrovskou motivaci! No vážně, tuhle sezónu bude spousta závodů, kterých se budete moci zúčastnit a sbírat body a zkušenosti. Díky tomu, že je každý závod Superpsa něčím výjimečný, bude pro vás hračka udržet si motivaci ke společnému sportování po celý rok. Navíc od nás za registraci do Superpsa dostanete:

Super sportovní triko  se jménem vašeho týmu.

Přístup do vašeho vlastního profilu, kde uvidíte nejnovější výsledky.

Slevy až 20 % na vybavení u nás na Běhejsepsem.cz.

Super! Kolik závodů musím v rámci Superpsa absolvovat?

To je na vás! Ale čím více závodů, tím větší šance stát se Superpsem! Do celkového výsledku se započítává 5 nejlepších výsledků.

Takže se přihlásím do Superpsa a pak se už jen registruju do dalších závodů?

Přesně tak! Superpes je seriál závodů různých pořadatelů. Do každého závodu je potřeba se registrovat zvlášť, aby o vás pořadatel věděl. Ale to je vše! Na každé registraci se vás pak jen zeptají, jestli soutěžíte i v Superpsovi, řeknete že ano, zkontrolujeme vašemu Superpsovi čip a automaticky vám budeme počítat superpsí body! Do Superpsa můžete naskočit kdykoliv během roku, ale do pořadí se započítávají jen výsledky, kterých se svým Superpsem dosáhnete po registraci.

Superpsí tým je tedy jeden pes a jeden člověk?

Ano! Jeden konkrétní člověk a jeden konkrétní pes, takže chlupatce si střídat v průběhu sezony nemůžete, aby to bylo fér k ostatním. My si pro jistotu vždy zkontrolujeme číslo čipu psa (proto nám ho musíte vyplnit při registraci).

Superpsí mapa 2020

Partneři Superpsa