napětí / rychlost / fanoušci novinka roku 2019 Přihláška 27.4.2019 dostihové závodiště Pardubice Vhodné pro začátečníky i profíky Přihlaš se a uvidíš máš rád akci? 27.4.2019 dostihové závodiště Pardubice

Supersprint

Přihlášky

Jdu do toho poprvé

Boty na canicross

Supersprint 2019

27.4.2019

Dostihové závodiště Pardubice

Supersprint je závod napěchovaný adrenalinem, napětím, vzájemným fanděním a rychlostí. Supersprint je závod, kde to žije od začátku až do samého konce.

Supersprint se inspiroval závody v klasickém lyžování. Závodit na okruhu dlouhém cca 1 kilometr. Nejprve všechny týmy čeká individuální časovka, podle které se zařadí do čtvrtfinálových rozběhů.

V nich už to začne pořádně vřít, startovat se bude hromadně v rozbězích o 6 (max. 8) týmech. Ti nejlepší budou postupovat závodním sítem výš až do finále a ti úplně nejrychlejší do suprfinále. Ti pomalejší však o svůj zážitek také nepřijdou. Čeká je stejný žebříček, pouze v kategorii “O nejpomalejší tlapku”.

Supersprint je maximálně vhodný pro každý tým, pro mladé psy i úplné začátečníky. Supersprint je hravý závod, který vám rozproudí krev v žilách…

Přihláška

Seznam přihlášených

  Časté dotazy

  Kolikrát tedy vlastně poběžím?

  Poběžíš minimálně třikrát – kvalifikaci, čtvrtfinále a semifinále nebo semifinále “O nejpomalejší tlapku”. To znamená, že minimálně naběháš cca 3 kilometry ve třech bězích.

  Kolikrát maximálně poběžím?

  Maximálně poběžíš pětkrát, z toho 4x ve své kategorii a jednou v superfinále bez rozdílu kategorií. To znamená, že maximálně naběháš cca 5 kilometrů v pěti bězích.

  Jak dlouhý je jeden okruh?

  Jeden okruh, na kterém se běží všechny běhy od kvalifikace po superfinále, měří cca 1000 metrů.

  Je Supersprint vhodný pro každého?

  Naprosto. Díky krátkému okruhu a odpočinku mezi jednotlivými běhy ho zvládnou i mladí psi. Starty od čtvrtfinále jsou sice hromadné, ale pouze v 6 (max. v 10 lidech). Supersprint je proto i ideální příležitost, jak si vyzkoušet hromadné starty na závodech a nemotat se při tom s desítkami dalších lidí.

   

  Přihláška

  partneři Supersprintu