fbpx

Team

Seznamte se s týmem Behejsepsem

V týmu Behejsepsem jsou holky i kluci, velcí i malí, rychlejší i pomalejší. To podstatné mají ale všichni společné. Budou se vám věnovat do roztrhání těla. Poznají, jaké jsou možnosti dvounohé i čtyřnohé části vašeho týmu a tomu přizpůsobí trénink. Poradí vám s výběrem vybavení a vyberou pro trénink takové místo, které je pro všechny bezpečné. Přijďte na trénink a přesvědčte se o tom sami.

 • Baru Hýsková

 • Vojta Farárik

  Trenér

  Vojta je vášnivý sportovec, který se nezalekne skoro žádné disciplíny! Je to fotbalista, tenista, snowboardista... ovšem nejčastěji ho potkáte někde v přírodě na horském kole, nebo při běhání v lese s jeho borderákem Flashem. Propadl Zátopkově disciplíně, ovšem také si moc rád zaběhne trasy do 21ti kilometrů. Canicrossu na tvrdo propadl v dubnu 2017, kdy se jako divák zúčastnil závodu Nativia Challenge. Flashe tak začal aktivně připravovat na závodní kariéru a už sklízejí první pěkné výsledky. S Vojtou se můžete potkat na trénincích v Jihlavě.
 • Camille Paris

  Trenér

  Camille bydlí, studuje a trénuje v Brně. Naprosto propadla sportování se psy, a tak není divu, že každou možnou volnou chvilku tráví se svou smečkou. A to né ledajakou - jsou to tři záchránění psíci, na které dohlíží československý vlčák. Nejčastěji závodí v canicrossu a bikejöringu, ale ani koloběžka jí není cizí. Camille vede své tréninky v angličtině, takže pokud vás zajímá odkud je a jak se k nám dostala, tak se přihlaste a můžete se Camy zeptat osobně 🙂
 • Tereza Dvořáčková

  Terka dlouholetá závodnice, která nejen běhá, ale jezdí i na koloběžce. Zároveň je novopečenou maminkou, která razí heslo "aktivní mateřská"! Doma má dva maďarské ohaře a jednu fenku ESP. Staršího Dara v závodění nahradil Elvis, který je skvělý na koloběžku. Nejmladší členka smečky Jotka se zatím na svou kariéru připravuje. S Terkou se můžete potkat na tréninkách v Kladně a Berouně.
 • Jana Mrázková

  trenér

  Janča je duší našeho skladu, bez které bychom si s každodenními objednávkami nevěděli rady. Doma jí dělá společnost důchodce Billy a border kolie Rio, se kterým se ve volném čase moc ráda proběhne a to jak v lese, tak na parkuru. Rio je parádní pracat a nikdy v tom Janču nenechá samotnou, jsou tak skvělou dvojkou. S Janou se můžete potkat zejména na pražských trénincích a na našem prodejním stánku.
 • Šárka Stanovská

  Šárka je skvělou závodnicí, která se se svou fenkou border kolie Beruškou neztratí ani mezi ohaří konkurencí. Pro Šárku i Berušku je běhání stylem života a obě do toho dávají 100%. Se Šárkou se můžete potkat na Libereckých tréninkách, kde vám dá pořádně do těla!
 • Tereza Langerová

  Terka se ke canicrossu dostala přes Horskou výzvu, kde jí a jejího přítele Davida tento sport učaroval. Pořídili si rovnou dva maďarské ohaře, Bastyho a Bety a začali trénovat. Terka má v oblibě zejména trailové běhání a kratší kopcovité tratě v horách. Nezalekne se ani adrenalinovějších aktivit a tak ji s Davidem potkáte při šplhání po ferratách. S Terkou se potkáte na tréninkách v Karových Varech.
 • Zuzana Palasová

  Zuzka je aktivní sportovkyní, která si zamilovala canicross. Trénuje a závodí s čokoládovým flatem Dinem. Je také nadšená lyžařka a tak se v zimě snaží každou volnou chvíli trávit se psem na horách na běžkách. Se Zuzkou se můžete potkat zejména na našich dogbiatlonových trénincích.
 • Jaroslav Kvasnica

    Sport je Jardy každodenním chlebem. Aby nezlenivěl, pořídil si dva křížence husky, kteří s ním tráví každou volnou chvíli. V létě nejčastěji běhá, jezdí na kole a to jak se psy tak bez nich. V zimě ho nejčastěji potkáte na horách, kde jezdí jak na lyžích tak na snowboardu. Poslední dobou si Jarda oblíbil také šplhání po ferratách. Jarda je také skvělým střelcem a tak se s ním můžete potkat na Dog biatlonových trénincích.
 • Lenka Klárová

  Lenka v současné době připravuje s přítelem na závody 3 mladé ohaře. Hlavní disciplínou je ně kolo a
  koloběžka. Tréninky a aktivity psí se snaží střídat  s vlastím tréninkem, tak jak jim to čas dovolí.
  Zapřahání se pro ně stalo životním stylem, který umí být náročný, soutěživý, emotivní, ale také plný
  přátelských shledání na každých závodech. S Lenkou se potkáte na tréninkách v Kroměříži.
 • Alena Zbožínková

  Trenér

  Alča je nadšenec do různých psích sportů, se svou početnou smečkou se primárně věnuje mushingovým disciplínám - canicrossu, koloběžce i kolu a v zimě ji zaručeně potkáte na běžkách. Začínala běhat s křížencem JRT Arnoldem a naučila "tahat" i svoji papillonku Tejpu. Díky účasti v canicrossu na FMBB 2017 a MČR belgických ovčáků s vypůjčeným maliňákem Kukym jí belgičáci učarovali . V současné době si nejradši užívá jízdu na koloběžce s kříženkou teriéra Bíbou, krotí špicovou Malloy při canicrossu, brázdí lesní cesty na kole s už vlastní maliňačkou Calibrou nebo běhá do kopců s alaskánem Froomem. Je rozhodně ta pravá na všechny otázky zejména ohledně práce s malými psy a nebojí se žádných výzev.
 • Honza Náměstek

  Trenér

  Honza se k běhání se psem dostal díky Elišce. Nejvíce ho baví střílení z našich laserových malorážek. Chytlo ho tolik, že přečetl několik odborných prací na téma střelecký trénink a večery už netráví s Eliškou, ale s YouTube na téma biathlon shooting 🙂 Honza pomáhá Elišce s tréninky ve Staré Boleslavi a Turnově.
 • Eliška Náměstková

  Trenér

   

  Eliška se do party dostala přes soutěž Velká výzva. Půl roku s námi trénovala a canicross ji chytl natolik, že se rozhodla šířit jeho slávu dál. Sama o sobě říká, že není žádná sprinterka a mnohem více si užívá delší běhy v přírodě. Eliška má doma labradorku Bellu a malou kříženku borderky Flayu, se kterou běhá nejčastěji. Eliška pro vás připravuje tréninky ve Staré Boleslavi.

 • Katarína Vigodova

  Trenér

  Katarína se podílí na sportovních úspěších Marcela nejen jako jeho femme fatale, ale hlavně jako trenérka. Připravuje jejich závodní psy a soudě podle Marcelových úspěchů to dělá velmi dobře. Katarínu potkáte na trénincích v Brně a určitě vám bude mít co poradit.
 • Marcel Dučák

  Trenér

  Marcel je vynikající závodník, který se za posledních pár let vypracoval do evropské špičky. Svojí pozici potvrdil na ME ECF 2016, kde v kategorii bike vybojoval 3. místo. Jsme rádi, že je s námi na lodi. S Katarinou tvoří ideální dvojici. Když je sečtete dohromady, jsou do počtu řečených slov tak někde v průměru. Trénují v Brně a jejich tréninky jsou velmi oblíbené.
 • Václava Přibková

  Trenér

  Vendy běhá už delší dobu, ale teprve se psem jí to začalo opravdu bavit. Její zlatovlasá hovawartice Sigi je závodnice se sportovním srdcem a do tahání dává všechno. Společně začaly jezdit také na koloběžce. Poznávací znamení- zlatovláska Sigi a růžová koloběžka. Vendy můžete potkat převážně na pražských trénincích.
 • Petra Rejholdová

  Trenér

  Petra a její výmarská ohařka Frida se věnují loveckému výcviku a mají za sebou i mnoho úspěchů výstavních. Frida je zasloužilá matka s vrozenou elegancí, prostě aristokratka ve všech ohledech... Petru canicross chytnul v rámci projektu Velká výzva. Petra rozběhává oblast Trutnova a okolí.
 • Lucie Bouchalová

  Trenér

  Lucie a její malá fenka Kosta jsou nerozlučný tým. Jejich velkým cílem jsou delší horské běhy. Lucka se pořád hýbe a vedle canicrossu se věnuje také lakrosu. Můžete si s ní popovídat i o zdravé výživě, jejíž je velká stoupenkyně. Lucie vede hlavně pražské tréninky.
 • Aneta Klapková

  Trenér

  Aneta se je členkou vítězné desítky projektu Velká výzva. Absolvovala půlroční trénink a běh se psem ji chytl a už nepustil. Aneta je mimořádně trpělivá a všechny své běžecké parťáky podrží za všech okolností. Anetu potkáte na trénincích v Hradci Králové.
 • Vlasta Vágner

  Trenér

  Vlasta běhá čím dál víc a dál. A přináší mu to ovoce v podobě vítězství v dlouhých závodech. Na své výkony se ale dívá se sympatickým nadhledem a s pochopením pro začátečníky. Vede tréninky v Plzni a okolí.
 • Kristýna Bláhová

  Hrdinka všedního dne

  Kristýna řeší výzvy všedních dnů. Vyřizuje objednávky, aktualizuje web, zodpovídá dotazy. Kristýna je zapálená agiliťačka, kterou až pod křídly Běhejsepsem učaroval canicross. Jsme rádi, že ji máme.
 • Karolína Cipro

  Styčná důstojnice

  Karolína se stará o koordinaci všech aktivit – tréninků, závodů a seminářů. Mnoho let strávila s malými pejsky, se kterými vdechla život canisterapii v motolské nemocnici. Se psy běhá ráda, ale bere to hodně easy. Jak sama říká, roli testosteronového závodníka přenechala manželovi.
 • Šimon Cipro

  Chlapec pro všechno

  Šimon má na starosti obsahovou stránku webu a komunikaci s partnery projektu. Se psy v zápřahu jezdí asi 10 let. Jezdil na 5 různých koloběžkách a proběhal asi 15 a půl páru bot. Pořád neví, jak se canicross má dělat, ale usilovně se na to snaží přijít.
 • Lenka Korbová

  Trenér

  Lenka je vášnivou běžkyní, která závodí se svým flatem Barnabášem. S Bárnym jsou dvojka, která se nezastaví před jedinou překážkou. Rádi běhají, jezdí na kole a nově podlehli běžkování se psem. Lenka má ráda výzvy a tak se účastní i několika extrémních závodů typu Spartan race. S Lenkou se můžete potkat na trénikách v Praze - Kbelích.