Tým

Seznamte se s týmem Běhejsepsem.cz

V týmu Běhejsepsem.cz jsou holky i kluci, velcí i malí, rychlejší i pomalejší. To podstatné mají ale všichni společné. Budou se vám věnovat do roztrhání těla. Poznají, jaké jsou možnosti dvounohé i čtyřnohé části vašeho týmu a tomu přizpůsobí trénink. Poradí vám s výběrem vybavení a vyberou pro trénink takové místo, které je pro všechny bezpečné. Přijďte na trénink a přesvědčte se o tom sami.

 • Tomáš Bestwina Vízner

  Trenér

  Od mala rád aktivně sportuji. Dříve jsem se hodně věnoval lezení po skálách a airsoftu. Rád také chodím na tůry po horách a běhání mě doprovází od mých 12 let. Před 7 lety s příchodem naší první útulkačky do rodiny jsem objevil kouzlo dogtrekkingu a agility. Očarovalo mě to natolik, že po 2 letech jsem si adoptoval Sáru, které ovšem více vyhovují kratší trasy a na základě toho jsem objevil právě canicross, který jsme si oba zamilovali. Sára je opravdu úžasný pes, který jde do všeho naplno a srdcem. Společně závodíme, trénujeme a plně si všeho užíváme a doufám, že ještě dlouho budeme. A aby doma nebyla nuda pořídil jsem si ještě štěně drobného ESP, kterou jsme pojmenovali Lilith, v překladu démon, což se vyplnilo. V posledních dvou letech se také vzdělávám v různých kurzech fyzioterapie jako například dornova metoda, kurz měkkých technik, kurz péče o psího sportovce a kineziotaping. Rozhodně ve vzdělávání chci pokračovat, abych mohl své zkušenosti předávat na trénincích dál, protože chci, aby lidi se svými chlupáči sportovali zdravě.
 • Radek Bekr

  Trenér

  Ráďa se od malinka věnuje sportům jako fotbal, florbal, agility, atletika. Atletice se věnoval nejdéle a díky běhu se pak stal desetibojařem. V agility se účastnil MČR, v atletice účast na MČR vícekrát. Byl vedoucí družstva mužů AC Česká Lípy, a také trenér AC Česka Lípa. Canicrossu se věnuje chvilku a za tu chvilku ho canicross začal neskutečně bavit, souznění běhu se psem je skvělý. I přes to, že se Ráďa s Miou věnují canicrossu relativně krátce, mají moc pěkná umístění v závodech.
 • Míra Filip

  Trenér

  Míra, Mirek, Miroslav Filip, nikdy nebyl moc sportovně založený. Všechno se změnilo s příchodem feny ridgebacka. Začali závodit v coursingu, a jako trénink zkusili canicross. No a chytlo ho to natolik, že si pořídil druhou fenku ridgebacka. Nyní rádi společně nejen běhájí, ale jezdí i na koloběžce a v zimě vytahuje běžky, zkrátka tráví všechen volný čas v pohybu. Závodů se účastní pro zábavu a pro změnu stereotypu s cílem, aby se vše povedlo a nepřihodila se žádná špatná zkušenost, za kterou by mohl páníček.
 • Šárka Vršníková

  Trenér

  Šárka má doma prvního vysněného borderáka Guinnesse, společně je baví běhání, koloběžkování, v zimě jezdí i se psem na bruslích a přes léto hlavně chodí na treky. Šárka se jako menší věnovala bojovým sportům (jiu-jitsu a později kickbox), jezdil na koni a dost času věnovala dramaťáku, později začala běhat to si jí získalo a tak běhala víc a víc až si letos splnila malý běžecký sen a zaběhla si maraton (ten teda bez psa :). Má vystudovanou VŠCHT a pracuje ve škole v nakladatelství jako odborná redaktorka.
 • Verča Zikmundová

 • Tomáš Řezáč

  Trenér

  Tom hrával rugby, věnoval se veslování, ale díky lásce k běhu objevil i kouzlo canicrossu. Na této cestě ho doprovází border kolie Ben a aktuálně společně jezdí na nejrůznější závody, ale i tréninky ostatních trenérů, kde hledají inspiraci, jak se v tom krásném sportu neustále zdokonalovat. Tom s Benem vám vzkazují, že v nových lokalitách v okolí Prahy se můžete těšit nejen na aktivity s vaším čtyřnohým parťákem, ale také na posílení fyzičky, kterou zaručeně prověří! Kluci se na vás moc těší!
 • Martin

  Trenér

  Martin běhá se svou merlatou parťačkou Penny. Jako správná borderka je neuvěřitelně přátelská a pro míček udělá cokoliv. Mimo běhu si rádi společně zajdou na túru. Ke canicrossu je před dvěma lety přivedl Dog Biatlon, a chytlo je to natolik, že už u něho zůstali. Martin se dříve věnoval hlavně překážkovým závodům, jakým je třeba Gladiator race, a sport ho tak nějak doprovází celý život. Má rád výzvy a jen tak před něčím se nezastaví. PS: moc toho nenamluví, ale o to více spolu na tréninku naběháte 🙂
 • Natka Hypešová

  Trenér

  Naty je studentkou UK FTVS a běhání se věnuje už od svých 7 let, začínala na dráze, poté se proběhala až k přespolním běhům. A to ji vlastně tak trochu zůstalo, akorát ji přibyla na pomoc parťačka Beyla. Canicrossu se společně věnují druhým rokem a nejvíce je baví delší běhy, a to hlavně v horách. Loni Naty a Beyla odběhaly seriál Horská Výzva a kategorii Short vyhrály. Volné víkendy spolu nejčastěji tráví na túrách v horách. S Naty a její huskouní parťačkou Beylou se můžete potkat na pražských trénincích.
 • Baru Hýsková

  Trenér

 • Camille Paris

  Trenér

  Camille bydlí, studuje a trénuje v Brně. Naprosto propadla sportování se psy, a tak není divu, že každou možnou volnou chvilku tráví se svou smečkou. A to né ledajakou - jsou to tři záchránění psíci, na které dohlíží československý vlčák. Nejčastěji závodí v canicrossu a bikejöringu, ale ani koloběžka jí není cizí. Camille vede své tréninky v angličtině, takže pokud vás zajímá odkud je a jak se k nám dostala, tak se přihlaste a můžete se Camy zeptat osobně 🙂
 • Tereza Langerová

  Trenér

  Terka se ke canicrossu dostala přes Horskou výzvu, kde jí a jejího přítele Davida tento sport učaroval. Pořídili si rovnou dva maďarské ohaře, Bastyho a Bety a začali trénovat. Terka má v oblibě zejména trailové běhání a kratší kopcovité tratě v horách. Nezalekne se ani adrenalinovějších aktivit a tak ji s Davidem potkáte při šplhání po ferratách. S Terkou se potkáte na tréninkách v Karových Varech.
 • Zuzana Palasová

  Trenér

  Zuzka je aktivní sportovkyní, která si zamilovala canicross. Trénuje a závodí s čokoládovým flatem Dinem. Je také nadšená lyžařka a tak se v zimě snaží každou volnou chvíli trávit se psem na horách na běžkách. Se Zuzkou se můžete potkat zejména na našich dog biatlonových trénincích.
 • Eliška Náměstková

  Trenér

   

  Eliška se do party dostala přes soutěž Velká výzva. Půl roku s námi trénovala a canicross ji chytl natolik, že se rozhodla šířit jeho slávu dál. Sama o sobě říká, že není žádná sprinterka a mnohem více si užívá delší běhy v přírodě. Eliška má doma labradorku Bellu a malou kříženku borderky Flayu, se kterou běhá nejčastěji. Eliška pro vás připravuje tréninky ve Staré Boleslavi.

 • Václava Přibková

  Trenér

  Vendy běhá už delší dobu, ale teprve se psem jí to začalo opravdu bavit. Její zlatovlasá hovawartice Sigi je závodnice se sportovním srdcem a do tahání dává všechno. Společně začaly jezdit také na koloběžce. Poznávací znamení- zlatovláska Sigi a růžová koloběžka. Vendy můžete potkat převážně na pražských trénincích.
 • Lucie Bouchalová

  Trenér

  Lucie a její malá fenka Kosta jsou nerozlučný tým. Jejich velkým cílem jsou delší horské běhy. Lucka se pořád hýbe a vedle canicrossu se věnuje také lakrosu. Můžete si s ní popovídat i o zdravé výživě, jejíž je velká stoupenkyně. Lucie vede hlavně pražské tréninky.
 • Vlasta Vágner

  Trenér

  Vlasta běhá čím dál víc a dál. A přináší mu to ovoce v podobě vítězství v dlouhých závodech. Na své výkony se ale dívá se sympatickým nadhledem a s pochopením pro začátečníky. Vede tréninky v Plzni a okolí.
 • Karolína Cipro

 • Šimon Cipro