Tým

Seznamte se s týmem Běhejsepsem.cz

V týmu Běhejsepsem.cz jsou holky i kluci, velcí i malí, rychlejší i pomalejší. To podstatné mají ale všichni společné. Budou se vám věnovat do roztrhání těla. Poznají, jaké jsou možnosti dvounohé i čtyřnohé části vašeho týmu a tomu přizpůsobí trénink. Poradí vám s výběrem vybavení a vyberou pro trénink takové místo, které je pro všechny bezpečné. Přijďte na trénink a přesvědčte se o tom sami.

 • Míra Filip

  trenér

  Míra, Mirek, Miroslav Filip, nikdy nebyl moc sportovně založený. Všechno se změnilo s příchodem feny ridgebacka. Začali závodit v coursingu, a jako trénink zkusili canicross. No a chytlo ho to natolik, že si pořídil druhou fenku ridgebacka. Nyní rádi společně nejen běhájí, ale jezdí i na koloběžce a v zimě vytahuje běžky, zkrátka tráví všechen volný čas v pohybu. Závodů se účastní pro zábavu a pro změnu stereotypu s cílem, aby se vše povedlo a nepřihodila se žádná špatná zkušenost, za kterou by mohl páníček.
 • Šárka Vršníková

  Trenér

  Šárka má doma prvního vysněného borderáka Guinnesse, společně je baví běhání, koloběžkování, v zimě jezdí i se psem na bruslích a přes léto hlavně chodí na treky. Šárka se jako menší věnovala bojovým sportům (jiu-jitsu a později kickbox), jezdil na koni a dost času věnovala dramaťáku, později začala běhat to si jí získalo a tak běhala víc a víc až si letos splnila malý běžecký sen a zaběhla si maraton (ten teda bez psa :). Má vystudovanou VŠCHT a pracuje ve škole v nakladatelství jako odborná redaktorka.
 • Verča Zikmundová

 • Míša Horáčková

  Trenér

  Abychom byli upřímní, Míšu běhání nikdy moc nebavilo (tedy v době předDixové). Odmalička se věnovala basketbalu, ale po zdravotních komplikacích musela se závodní kariérou skončit. Jenže náhle se objevila velká spousta volného času, a tak se Míša začala poohlížet po parťákovi na sportování i výlety. Vzhledem ke svému životnímu stylu padl výběr na border kolii - Dixie, která Míše otevřela dveře do světa agility, zavedla ji na nespočet nových míst při jejich společném výletění a společně propadly kouzlu canicrossu.
 • Tomáš Řezáč

  Trenér

  Tom hrával rugby, věnoval se veslování, ale díky lásce k běhu objevil i kouzlo canicrossu. Na této cestě ho doprovází border kolie Ben a aktuálně společně jezdí na nejrůznější závody, ale i tréninky ostatních trenérů, kde hledají inspiraci, jak se v tom krásném sportu neustále zdokonalovat. Tom s Benem vám vzkazují, že v nových lokalitách v okolí Prahy se můžete těšit nejen na aktivity s vaším čtyřnohým parťákem, ale také na posílení fyzičky, kterou zaručeně prověří! Kluci se na vás moc těší!
 • Danča Horáková

  Trenér

  Danču ke canicrossu přivedl její kříženec českého horského psa Navi, společně absolvovali Nativia challenge 2018 a canicrossu beznadějně propadli. O něco později rozšířil smečku maďarský ohař Toko, který díky své povaze klasicky šílené vizsly s nekonečnou zásobou energii pootevřel Danče dveře do světa bikejöringu a scooterjöringu. Danču se smečkou můžete potkat také na dogtrekkingových závodech, a tak není divu, že když mají volnou chvilku, balí bágl a společně mizí do hor.
 • Martin

  Trenér

  Martin běhá se svou merlatou parťačkou Penny. Jako správná borderka je neuvěřitelně přátelská a pro míček udělá cokoliv. Mimo běhu si rádi společně zajdou na túru. Ke canicrossu je před dvěma lety přivedl Dog Biatlon, a chytlo je to natolik, že už u něho zůstali. Martin se dříve věnoval hlavně překážkovým závodům, jakým je třeba Gladiator race, a sport ho tak nějak doprovází celý život. Má rád výzvy a jen tak před něčím se nezastaví. PS: moc toho nenamluví, ale o to více spolu na tréninku naběháte 🙂
 • Natka Hypešová

  Trenér

  Naty je studentkou UK FTVS a běhání se věnuje už od svých 7 let, začínala na dráze, poté se proběhala až k přespolním běhům. A to ji vlastně tak trochu zůstalo, akorát ji přibyla na pomoc parťačka Beyla. Canicrossu se společně věnují druhým rokem a nejvíce je baví delší běhy, a to hlavně v horách. Loni Naty a Beyla odběhaly seriál Horská Výzva a kategorii Short vyhrály. Volné víkendy spolu nejčastěji tráví na túrách v horách. S Naty a její huskouní parťačkou Beylou se můžete potkat na pražských trénincích.
 • Baru Hýsková

  Trenér

 • Camille Paris

  Trenér

  Camille bydlí, studuje a trénuje v Brně. Naprosto propadla sportování se psy, a tak není divu, že každou možnou volnou chvilku tráví se svou smečkou. A to né ledajakou - jsou to tři záchránění psíci, na které dohlíží československý vlčák. Nejčastěji závodí v canicrossu a bikejöringu, ale ani koloběžka jí není cizí. Camille vede své tréninky v angličtině, takže pokud vás zajímá odkud je a jak se k nám dostala, tak se přihlaste a můžete se Camy zeptat osobně 🙂
 • Jana Mrázková

  Trenér

  Janče dělá doma společnost border kolie Rio a gordon setří slečna Mela, se kterým se ve volném čase moc ráda proběhne a to jak v lese, tak na parkuru. Rio je parádní pracat a nikdy v tom Janču nenechá samotnou, jsou tak skvělou dvojkou. S Janou se můžete potkat zejména na pražských trénincích a na našem prodejním stánku.
 • Tereza Langerová

  Trenér

  Terka se ke canicrossu dostala přes Horskou výzvu, kde jí a jejího přítele Davida tento sport učaroval. Pořídili si rovnou dva maďarské ohaře, Bastyho a Bety a začali trénovat. Terka má v oblibě zejména trailové běhání a kratší kopcovité tratě v horách. Nezalekne se ani adrenalinovějších aktivit a tak ji s Davidem potkáte při šplhání po ferratách. S Terkou se potkáte na tréninkách v Karových Varech.
 • Zuzana Palasová

  Trenér

  Zuzka je aktivní sportovkyní, která si zamilovala canicross. Trénuje a závodí s čokoládovým flatem Dinem. Je také nadšená lyžařka a tak se v zimě snaží každou volnou chvíli trávit se psem na horách na běžkách. Se Zuzkou se můžete potkat zejména na našich dog biatlonových trénincích.
 • Jaroslav Kvasnica

  Sport je Jardy každodenním chlebem. Aby nezlenivěl, pořídil si dva křížence husky, kteří s ním tráví každou volnou chvíli. V létě nejčastěji běhá, jezdí na kole a to jak se psy tak bez nich. V zimě ho nejčastěji potkáte na horách, kde jezdí jak na lyžích tak na snowboardu. Poslední dobou si Jarda oblíbil také šplhání po ferratách. Jarda je také skvělým střelcem a tak se s ním můžete potkat na Dog Biatlonových trénincích.
 • Honza Náměstek

  Trenér

  Honza se k běhání se psem dostal díky Elišce. Nejvíce ho baví střílení z našich laserových malorážek. Chytlo ho tolik, že přečetl několik odborných prací na téma střelecký trénink a večery už netráví s Eliškou, ale s YouTube na téma biathlon shooting 🙂 Honza pomáhá Elišce s tréninky ve Staré Boleslavi a Turnově.
 • Eliška Náměstková

  Trenér

   

  Eliška se do party dostala přes soutěž Velká výzva. Půl roku s námi trénovala a canicross ji chytl natolik, že se rozhodla šířit jeho slávu dál. Sama o sobě říká, že není žádná sprinterka a mnohem více si užívá delší běhy v přírodě. Eliška má doma labradorku Bellu a malou kříženku borderky Flayu, se kterou běhá nejčastěji. Eliška pro vás připravuje tréninky ve Staré Boleslavi.

 • Václava Přibková

  Trenér

  Vendy běhá už delší dobu, ale teprve se psem jí to začalo opravdu bavit. Její zlatovlasá hovawartice Sigi je závodnice se sportovním srdcem a do tahání dává všechno. Společně začaly jezdit také na koloběžce. Poznávací znamení- zlatovláska Sigi a růžová koloběžka. Vendy můžete potkat převážně na pražských trénincích.
 • Lucie Bouchalová

  Trenér

  Lucie a její malá fenka Kosta jsou nerozlučný tým. Jejich velkým cílem jsou delší horské běhy. Lucka se pořád hýbe a vedle canicrossu se věnuje také lakrosu. Můžete si s ní popovídat i o zdravé výživě, jejíž je velká stoupenkyně. Lucie vede hlavně pražské tréninky.
 • Vlasta Vágner

  Trenér

  Vlasta běhá čím dál víc a dál. A přináší mu to ovoce v podobě vítězství v dlouhých závodech. Na své výkony se ale dívá se sympatickým nadhledem a s pochopením pro začátečníky. Vede tréninky v Plzni a okolí.
 • Karolína Cipro

 • Šimon Cipro