fbpx

Votvírák 2021 závod zrušen ▪️ canicross ▪️ scooterjöring ▪️ bikejöring ▪️ dogtrekking

Votvírák 2021

Votvírák 2021 ZRUŠEN!

Drazí závodníci, momentálně není možné pořádat oficiální závody a tak se i letošní ročník Votvíráku uskuteční ve virtuální podobě. Věřte, že nás to neskutečně mrzí. Do poslední chvíle jsme hledali cesty, jak pro vás zorganizovat závod alespoň v improvizované podobě. Sdíleli jsme zkušenosti s jinými organizátory, zjišťovali podmínky vládních nařízení a komunikovali s místní hygienickou stanicí. Bohužel i pouhé vyznačení tras a umožnění shromažďování lidí současná situace neumožňuje.

Jedná se o jeden z největší závodů v zemi a my bychom při větší účasti nedokázali zajistit dostatečné podmínky proti případnému šíření nákazy. A v realizovatelné podobě spoutané mnoha nařízeními a podmínkami závod organizovat nechceme, rádi bychom pro vás Votvírák udrželi v podobě, v jaké jej znáte.

Vedle toho vnímáme i morální důvody, kdy nepovažujeme za správné jakýmkoliv způsobem přispívat k šíření nákazy.

Už si také moc přejeme, aby bylo tohle koronahnusové období za námi a mohli jsme pro vás pořádat plnohodnotné akce a potkávat se na živo. Věříme, že nový systém zpracování výsledků a pěkný startovní balíček ve virtuální podobě Nativia Votvíráku pro vás bude příjemnou záplatou a hlavně super motivací udržet si veselou mysl a zahájit canicrossovou sezónu.

Rozhodli jsme se, že závod na jiný termín přesouvat nebudeme.

Se zaplaceným starovným můžete naložit třemi různými způsoby.

  1. převést startovné na virtuální závod Votvírák Virtuál, ve kterém je pro vás nachystaný pamlskovník v limitované edici v hodnotě 490,- a další dárky
  2. vrácení startovného na váš účet (startovné se vrací ve výši, ve které bylo zaplaceno)
  3. převést startovné na nákup v e-shopu behejsepsem.cz
Ať už se rozhodnete jakkoliv, vyplňte nám prosím vaše rozhodnutí do níže uvedeného formuláře nejpozději do 14. 3. 2021! K pozdějším žádostem nemůžeme bohužel brát zřetel. Závod se již na jiný termín přesouvat nebude.

Věříme, že nás pochopíte a budete stát i nadále při nás.

Jak takový závod probíhá

    partneři votvíráku