fbpx

Závodní team Behejsepsem

Team Behejsepsem Non-stop dogwear

Jsme závodníci, ale nejsme profíci. Ani zdaleka. Se psy v zápřahu závodíme pro radost. To ale neznamená, že nám nejde o vítězství. Výsledek v závodě je motivace, bez které to nejde. Snažíme se nalézt cestu, jak tuhle zálibu dělat co nejlépe a skloubit ji s povinnostmi každodenního života…

Na tomto místě vám naší cestu ukážeme. Netvrdíme, že je nejlepší, ale hrajeme s otevřenými kartami. Snad vám budou naše postřehy inspirací nebo v horším případě varováním.

Marcel Dučák

Marcel je vynikající závodník, který se za posledních pár let vypracoval do evropské špičky. Svojí pozici potvrdil na ME ECF 2016, kde v kategorii bike vybojoval 3. místo. Jsme rádi, že je s námi na jedné lodi.

Michal Tobiášek

Michal se mnoho posledních let pohybuje na čele české mushingové scény. Jeho disciplíny jsou čtyřspřeží a koloběžka. Dlouhodobě vyrovnané výkony jsou zárukou toho, že to umí.

Šimon Cipro

Šimon dává celý tým Běhejsepsem dohromady a snaží se vytvořit podmínky pro to, aby kluci (a brzy snad i holky) mohli pohodlně závodit.

Náš trénink

Žádné okolky, žádné tajnůstkaření. Tady je náš trénink. Sledujte naše snažení se psy i bez nich na serveru Strava.com. Máte-li dotaz k tréninku, napište nám komentář k jednotlivým aktivitám, rádi odpovíme…

Novinky z týmu

    Videa