fbpx

Běhejsepsem.cz Virtuál 2022

Místo: Širý svět

Kdy: 19.–27. 2. 2022

Pojďte si s námi užít závod ve VIRTUÁLNÍ PODOBĚ.

Společně tak zahájíme letošní sezónu.

Virtuální závod si můžete zaběhnout samostatně na vámi zvoleném místě v termínu 19.–27. února 2022. Změřte si váš výkon pomocí GPS (s pomocí chytrého telefonu či sportovních hodinek) a pošlete nám záznam ve formátu GPX nejpozději do 28. 2. 2022 do 12:00 hodin. Nebojte, připravili jsme systém, kde bude měření výkonu mnohem snazší a po odeslání GPX souboru se ihned dozvíte vaše průběžné pořadí. Nebojte, zvládne to každý!

Ve startovním balíčku získáte:

Zimní čepici v novém designu Běhejsepsem.cz v hodnotě 550,-

Speciální finisherskou medaili a diplom v elektronické podobě za účast na závodě.

Ceny pro první tři závodníky v každé kategorii.

Překvápko pro hafana ve finisherské krabici.

Systém pro zpracování online výsledků – hned po nahrání vašeho výkonu budete znát průběžné pořadí.

A celý balíček vám pošleme ve vymazlené krabici rovnou domů nejpozději do třech týdnů po ukončení akce. Budeme se ale snažit rychleji.

Cena startovného činí: 550 kč

 

 

1.

Jak se přihlásit?

Stačí vyplnit přihlášku tady. Hlásit se můžete kdykoli a kdekoli do 24. 2. 2022. A pokud chcete, můžete závodit klidně ve více kategoriích druhý a další start má levnější startovné!

2.

Co tréninky?

Jestli se do toho chcete opřít a na závod se připravit, můžete jet podle našeho tréninkového plánu. Nebo sledujte náš instagram kde najdete tipy pro trénink canicrossu.

3.

Jedeme v tom společně! #bspvirtual

Přece se neochudíme o společné zážitky, no ne? A tak můžete s ostatními sdílet svoje tréninky i závod v události na Facebooku tady. Nebo nás označujte na sociálních sítích @behejsepsem a #bspvirtual.

4.

Jak na samotný závod?

Ten si každý z vás samostatně zaběhne nebo zajede v termínu 19. – 27. 2. 2022. Sami si také zvolíte místo a trasu a její délku vyberete podle přihlášené kategorie. Detailní informace najdete v propozicích závodu.

5.

Jak si závod změřit?

Stačí si výkon změřit přístrojem s GPS (chytrý telefon, chytré hodinky, sporttester…) a pak nám ho poslat v podobě GPX souboru. Žádné strachy, je to jednoduché a podrobný návod naleznete zde. Zvládne to každý.

6.

Výsledky a zasloužená odměna

Výsledky zveřejníme v pondělí 28. 2. na této stránce, takže se můžete mrknout, jak jste dopadli a porovnat se s ostatními, tak jako v reálném závodě! Průběžné výsledky však budete znát hned po nahrání svého výkonu. Startovní balíček za odměnu vám pošleme nejpozději do 3 týdnů od zveřejnění výsledků.

Přihláška

Pravidla

Nahrát výsledky

Výsledky