Behejsepsem team na MS v mushingu

V Polsku právě probíhá mistrovství světa v mushingu. Podle zpráv z místa dění je trať extrémně bahnitá a podmínky vysloveně podzimní. Čeští reprezentanti si i s těmito podmínkami dokáží poradit a předvádí neuvěřitelné výkony.

23897372_10214486034893633_1915258698_o

Zblízka sledujeme počínání našeho Behejsepsem teamu. A je nám při pohledu na jejich výsledky moc dobře. Navíc v týmu panuje dobrá nálada a to se počítá.

DSC_5306

Verča Navrátilová je vícemistryně světa v kategorii koloběžky se dvěma psy. Verča nám píše z Polska: „Je to hodně náročné. Trať  je sice úplná placka a zatáčky by se daly spočítat na prstech jedné ruky, ale je to hrozně bahnité a náročné. S výkony psů jsme všichni spokojení, alespoň já maximálně :-)“

Vašek Vančura 5. místo po prvním kole v koloběžce s jedním psem.

DSC_3784

Vašek Vančura

Marcel Dučák 6. místo v bikejoringu. Opět velmi těsné výsledky a Marcel je i časově v naprosté špičce.

DSC_3813

Marcel Dučák

Michal Tobiášek 9.místo v koloběžce se dvěma psy. 

Držíme palce v druhém závodním dni a připravujeme pro vás větší článek. Z Polska máme zprávu, že o stavu trati na zítřejší závod panují značné obavy s ohledem na neustávající déšť. Podmínky se mění každou minutu.

Mimo naše nejbližší bychom chtěli moc pogratulovat Marušce Ševelové, která se stala mistryní světa v kategorii koloběžky se dvěma psy! Český canicross/koloběžky a bikejoring je na špičce a věříme, že ještě zdaleka ne na vrcholu!

Jízda Vaška Vančury v bikejoringu

Koloběžky našeho týmu