fbpx

Česká trikolóra na nové kolekci sportovního oblečení

    Jaké to je být na jeden den modelem? Jaká je nová kolekce Běhejsepsem v českých národních barvách? V hlavní roli Kristýna a Michal.

Připravili jsme pro vás novou kolekci sportovního oblečení v českých národních barvách. Potřebujete jednotné oblečení na závody, chcete být hezcí a nepřehlédnutelní na tréninku nebo jste prostě hrdí na to, že jste Češi? Pak věříme, že nové kousky z dílny Běhejsepsem.cz se vám budou líbit. Náhledněte s námi pod pokličku, jak probíhalo focení nové kolekce.

Pro focení jsme předem zavrhli „profesionální modely“. Chtěli jsme někoho focením nepolíbeného, někoho kdo má psa a opravdu s ním něco dělá. Volba nakonec padla na Kristýnu Bláhovou a Michala Vokrouhlíka. Oba se věnují hlavně agility, ale canicross a běh je uchvátil natolik, že pravidelně trénují a účastní se nejrůznějších závodů.

89e856b2-e712-455b-a4f7-0f3a1eff6917.

Kristýně a její fence Rozárce běh pomohl k lepším výkonům na parkuru :„Pravidelně běháme cca 8 měsíců. Děláme agility a začala jsem se pořádně zamýšlet nad správným osvalením psa a nad mou fyzičkou. Díky canicrossu jsme obě v daleko lepší kondici a tak se nám běhá lépe :-)“.

4623b788-dede-4f7a-a403-753d1940d894.

Michal začal běhat se svým psem a přes canicross se dostal až do „nepejskařských“ běžeckých závodů, kde se pravidelně umisťuje na bedně : „Začal jsem běhat před třemi lety se svou borderkou Rockym. Jako příchozí jsme se zúčastnili prvních závodů v Dobříši a tam nás to hodně chytlo. Tak jsme v závodění pokračovali ;)“

cf4f2c96-e3ec-4a74-9e43-6f5e2de571a5.

A jak si focení oba užívali ?

Zpočátku byla znát lehká nervozita, která po chvíli zmizela. Rozárka hned zezačátku prokoukla, že to není žádný závod a trochu focení bojkotovala. „Modelkou jsem byla já i Rozárka poprvé a tak nám to přišlo trochu zvláštní. Focení mě moc bavilo, ovšem Rozárku o trochu méně, ale i tak jsme se hodně nasmáli. Mezi nejhorší pokyny pana fotografa patřilo „Povídejte si o něčem zajímavém!“ Opravdu to nešlo…“

dfa95730-d9cf-4bc4-96f7-42c80efdb949

Rocky pojal svoji práci velmi zodpovědně a do každého běhu dával maximum, na dráze vypadal jako by tam trénoval každý den :„Focení bylo fajn, hlavně, že vyšlo počasí a také být model, vedle takové kočky, jako byla kolegyně modelka, to se vám nestává každý den ;)“

7f132a11-72e4-41c3-940f-35be22011975

O české kolekci:

V národních barvách se člověk musí cítit pohodlně, to byla základní myšlenka při výběru jednolivých kousků české kolekce. Promyšlený střih, kvalitní materiály a nebojácný design spojují tuhle novou libůstku v naší nabídce.

Fotogalerie

This is a full width text block. Click the edit button to change this text.