fbpx

Křest knížky Běhej se psem

Po několika měsících jsme konečně pokřtili naší knížku Běhej se psem. Jsme rádi, že jste spolu s námi popřáli knížce štěstí. Díky vám to bylo mimořádně milé setkání. 

Křest jsme uspořádali  v industriálním prostoru Sector ve Vnitroblocku. Byla to oslava se vším všudy – dobré jídlo, pití a hlavně společnost. Šimon Cipro, autor knížky, se trochu rozpovídal o cestě od prvního písmenka až po vydání. Tak trochu jsme se vrátili v čase zpátky a vzpomínali, jak jsme ho v kanceláři vídali soustředěně zírajícího do monitoru a uzavřeného ve svém vlastním Matrixu.

IMG_6123

IMG_6134

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat vydavatelství Plot za jejich neskutečnou trpělivost a profesionalitu, díky kterým by tento šílený projekt nikdy nespatřil světlo světa. No a samozřejmě našim milým kmotrům a kmotrám alias celému týmu Běhejsepsem, kteří byli nekonečnou inspirací, podporou a nebýt jich, tak by knížka byla tak trochu o ničem.

A pro ty z vás, kteří si knížku ještě nekoupili a chtěli by ji i s podpisem autora, máme jedno překvapení. K příležitosti prvních 1500 kusů prodaných výtisků, dáme další stovku na stranu, kterou Šimon podepíše.

IMG_6254

Jste zvědaví na víc fotek? Tak koukněte na náš Facebook.

Fotky

No a máme tu i malou videoreportáž, abychom vám alespoň trochu přiblížili tu skvělou atmosféru.