fbpx

Letní víkendovka Běhejsepsem.cz 2020

Jednou za čas vyrazíme na víkend pryč a celou dobu se věnujeme běhání, tahání, přednáškám a dalším důležitostem (nejen) v canicrossu. Jeden takový víkend vydá klidně za 10 tréninků. 

Naše letní víkendovka je (jako) stvořená pro všechny začátečníky, ale i zkušenější běžce se psy všech barev, tvarů a velikostí. Společně zapracujeme na kondičce vaší i psí. Také vám naši instruktoři poradí, jak naučit psa správně tahat. Ale vyzkoušíme si i koloběžku a nevynecháme ani nějaké to posilování.

Kdo se vám bude věnovat?

Verča Navrátilová

Verči kynologická kariéra započala v roce 2004, kdy si pořídila chodského psa. Společně pak vyzkoušely mnoho kynologických sportů. Od roku 2007 se věnuje mushingu, vyzkoušela všechny individuální disciplíny a také kategorii se čtyřmi psy. Osudovým se jí však stal scooterjöring, kde sbírá úspěchy na světových soutěžích.

Aktuálně má doma 9 psů (8 ESP a jednoho křížence ohaře), 4 psi jsou Verči.

Vašek Vančura

Váša se začal kynologii věnoval kolem roku 2011, kdy si pořídil kříženku ohaře Bellu. Původně záchranářský pes pak nechal Vaška přičuchnout i ke sportům jako je frisbee nebo dogdancing. Později Vašek objevil mushing a ten ho zcela nadchl a pohltil, a to především scooterjöring. Pořídil si tedy své prví ESP Čerta, se kterým několikrát vyhrál ME.

Vašek nadále působí jako záchranář ve svém zaměstnání. Na pátrací akce ho doprovází kříženka Bella a ESP Swix.