fbpx

Poznávací výběhy: Kolem Moravského Krumlova

květen - Moravský Krumlov

Kolem Moravského Krumlova

Pro předposlední výběh si náš instruktor Honza Válek vybral okruh, který bude začínat přímo v Moravském Krumlově. Příjemná pohodová trasa povede například i kolem největšího vodopádu na jižní Moravě.
Akce jsou určené pro všechny výkonnostní kategorie. Nemusíte se bát, že bychom vám utekli…

Jaký bude výběh a co se na něm dozvíte?

20.5.2017

Kolem Moravského Krumlova

Start: Moravský Krumlov náměstí

Délka trasy: cca 13 km

Slavnou Moravskou epopej v zámku Moravský Krumlov už sice nenajdete, ale pořád je v okolí plno míst co stojí za shlédnutí.
Z náměstí vyrazíme uličkami starého města k řece a pak mírně do kopce až ke kapli Sv. Floriána. Odtud vyrazíme cestou Krumlovsko-rokytenského slepence směr Rokytná. Cestou potkáme třeba kapli Sv. Marie nebo největší vodopád na jižní Moravě. V Rokytné změníme směr a podél řeky se budeme vracet do Krumlova. Abychom však na Epopej úplně nezapomněli, proběhneme kolem zámku a hlavně zámeckým parkem, kde si po výběhu můžete zahrát discgolf. Věděli jste, že je v Krumlově jedno z nejkrásnějších hřišť pro tento sport?
Kdo si bude chtít protáhnout sobotní výlet může navštívit blízké Ivančice, rodiště A. Muchy nebo V. Menšíka. Za zmínku stojí i Dolní Kounice a klášter Rosa Coeli, který má nezapomenutelnou atmosféru.
Máte partnera, kamaráda, přátele kteří nemají psa? Budeme moc rádi, když je vezmete sebou!

Přihlašování probíhá přes naší termínovku, kde se dozvíte i detailní informace ke všem výběhům.

Těšíme se na vás

Další plánované výlety:

Tipy z našeho e-shopu