Trénuju s BSP aneb 21denní tréninkový plán!

doggos(26of48)

 

Abychom vás potěšili (a abyste nám nevyšli ze cviku), připravili jsme vám tréninkový plán na další 3 týdny.

Online ho najdete zde

Proč 21?

Plán je na 3 týdny den po dni – proč? Vycházíme z toho, že 21 dnů je jeden mezocykl, kde zátěž každý týden lehce stoupá. A po jejich zvládnutí následuje 4. odpočinkový týden.

Pro koho plán bude?

Zaprvé vycházíme z toho, že trénovat budete sami, maximálně s partnerem. Plán jsme rozdělili na plán pro čtyřnožce a pro dvounožce. Vybrat si můžete taky ze začátečníků a pokročilých. Ale nebojte, nic není dogma, takže z plánu pro začátečníky si klidně uberte nebo do toho pro pokročilé něco přidejte. Obecně ale doporučujeme příliš nepřidávat. Protože trénovat umí každej idiot, odpočívat jenom ti dobří 🙂

Jak moc to bude náročné?

Nebojte, nechceme vás zničit, naopak! Není to vyčerpávající trénink, který by nahradil odborné vedení, ale chceme vám ukázat základní principy. Prostě inspirace pro další trénování 🙂

Co mi to dá?

Zabavíte se a třeba i posune fyzičku. Ale taky to berte jako ukázku toho, jak může vypadat váš běžný běhací režim a udělejte si z toho postupně zvyk.

Buďte na sebe opatrní!

Než začnete, prosíme, pečlivě zvažte zdravotní stav svůj i psa a před zahájením sportovního tréninku doporučujeme lékařské vyšetření.

 

Sledujte náš Facebook a Instagram, v neděli vám dáme vědět, až bude vše online a ke stažení! Těšíme se na vaše výkony!