Články

 • IMG_6578

  Brdský kros jsem si užil!

  Vlasta se Zouí vyrazili na závody do Brd a parádně si to užili. Organizátoři si pro ně připravili trať o celkové délce 30 km na které  se sice ztratili, ale i tak brali zlato. No a jak probíhají takové závody od začátku do konce? 

 • Teribear hýbe Prahou

  Běhy pro dobrou věc jsou čím dál oblíbenější. A akce Teribear hýbe Prahou je již tradiční událost. Letos pro vás připravili okruh o délce 1,2 km a za každý okru věnují partneři akce 60 kč nadaci Terezy Maxové.

 • krmeni_run_0315_22

  Krmení psa canicrossaře není věda

  Jsme  to, co jíme a naše stravovací návyky ovlivňují, jak vypadáme a jak se nám běhá. Na tom se shodneme všichni. Tím ovšem všeobecná shoda zpravidla končí. Málokterá oblast sportu a života vůbec, vzbuzuje tolik kontroverze jako stravování.

 • 170812_4Jese_029

  První místo prostě chci!

  Vlasta Vágner z týmu Non-stop Behejsepsem.cz zase brázdí české hory se svou fenkou Zouí při seriálu závodů Horská výzva. Tentokrát vyrazili do Jeseníků a opět se jim dařilo. Vlastovo podrobné vyprávění vám alespoň malinko přiblíží adrenalin dlouhých trialových běhů.

 • srpen

  Kolem Dolní Novomlýnské nádrže – plavky s sebou !

  Utečte horku na dalším výběhu s Honzou Válkem na Jižní Moravě! Prázdniny jsou v plném proudu a pro srpnový výběh vybral Honza trasu, která vede kolem vody. Čeká vás pohodový výlet, při kterém budete obdivovat okolní krásy Dolní Novomlýnské nádrže.

 • rphv1

  Nejistota s dobrým koncem

  Vlasta Vágner z týmu Non-stop Behejsepsem.cz poprvé zvítězil v celkovém pořadí ultraběhu Horská výzva. A to nebylo do poslední chvíle jasné, jestli bude mít vůbec možnost startovat. Jeho parťačka Zoui podstoupila jen necelý měsíc před závodem operaci a Vlasta dlouho zvažoval, jestli do závodu jít nebo ne.

 • tumblr_osb6t5ulqm1vh48cao1_1280

  Na kilometrech nezáleží. Hlavní je něco vidět.

  Milujete výlety se psem? Občas vám dojde inspirace na nová místa? Zajímají vás cestovatelské vychytávky? Seznamte se s jméno a jméno, vášnivými cestovateli, kteří vám na svém blogu a YouTube pravidelně přináší dávku užitečných tipů. Na svých výletech vás zavedou po Česku i za kopečky. A samozřejmě jenom se psem!

 • Křižanov

  Lesem nelesem, cestou necestou, kolem Křižanova

  Honza Válek je zpět s oblíbenými výběhy na Jižní Moravě! Pro první trasu si vybral příjemné prostředí v okolí Křižanova. Horka se bát nemusíte, trasa vede chladným lesem a po cestě je několik rybníků.

 • 34180496593_d023ab0371_k

  Moderní trojboj na srazu JRT a PRT

  9.celorepublikový sraz JRT & PRT se uskutečnil v termínu 24. – 28. května 2017 v kempu Sedmihorky. Jedná se o již tradiční setkání majitelů a příznivců plemene Jack a Parson Russell teriér a jejich kříženců, které je zaměřené na vyzkoušení všemožných aktivit se psem. V Sedmihorkách se letos sešlo kolem 50 psích sportovců a jejich majitelů. A protože teriér je ze

 • nativia_janky_0517_7447

  To nejlepší z Nativia Challenge 2017

  Editor’s choice 2017 Nativia Challenge 2017 už je historie. Poslední bolístky ze závodu se zahojily a už pomalu začínáme pokukovat po dalším ročníku. Než ale definitivně uzavřeme kapitolu, chceme s spolu s vámi zavzpomínat na ty nejlepší okamžiky uplynulého ročníku. Díky, že jste byli s námi! 25.3. – Kolesa u Pardubic Správná příprava je základ. Své o tom ví i

 • DSC_0325

  Proč je dobré se psem plavat?

  Plávaní je ideálním doplňkem k tréninku v horkých letních dnech. Jedná se o jeden z nejefektivnějších způsobů posílení svalového aparátu a  zařazujeme ho do tréninkového plánu jako kondiční přípravu na studenější část roku.

 • fb_dbcup_1200x627

  Dog biatlon Ostrava – online reportáž

  V sobotu 3. června startujeme historicky první Dog biatlonový pohár. Ostrava, krásné počasí a desítky nadšených sportovců se svými čtyřnohými parťáky zahajují letošní 4 dílnou sérii. 16:30 A máme po závodě. Gratulujeme vítězům a přejeme všem šťastnou cestu domů. Zajímavostí je, že v kategorii žen zatím 3 ze 4 závodů, které se v ČR v dog biatlonu konaly vyhrála Veronika