Články

 • rphv1

  Nejistota s dobrým koncem

  Vlasta Vágner z týmu Non-stop Behejsepsem.cz poprvé zvítězil v celkovém pořadí ultraběhu Horská výzva. A to nebylo do poslední chvíle jasné, jestli bude mít vůbec možnost startovat. Jeho parťačka Zoui podstoupila jen necelý měsíc před závodem operaci a Vlasta dlouho zvažoval, jestli do závodu jít nebo ne.

 • tumblr_osb6t5ulqm1vh48cao1_1280

  Na kilometrech nezáleží. Hlavní je něco vidět.

  Milujete výlety se psem? Občas vám dojde inspirace na nová místa? Zajímají vás cestovatelské vychytávky? Seznamte se s jméno a jméno, vášnivými cestovateli, kteří vám na svém blogu a YouTube pravidelně přináší dávku užitečných tipů. Na svých výletech vás zavedou po Česku i za kopečky. A samozřejmě jenom se psem!

 • Křižanov

  Lesem nelesem, cestou necestou, kolem Křižanova

  Honza Válek je zpět s oblíbenými výběhy na Jižní Moravě! Pro první trasu si vybral příjemné prostředí v okolí Křižanova. Horka se bát nemusíte, trasa vede chladným lesem a po cestě je několik rybníků.

 • 34180496593_d023ab0371_k

  Moderní trojboj na srazu JRT a PRT

  9.celorepublikový sraz JRT & PRT se uskutečnil v termínu 24. – 28. května 2017 v kempu Sedmihorky. Jedná se o již tradiční setkání majitelů a příznivců plemene Jack a Parson Russell teriér a jejich kříženců, které je zaměřené na vyzkoušení všemožných aktivit se psem. V Sedmihorkách se letos sešlo kolem 50 psích sportovců a jejich majitelů. A protože teriér je ze

 • nativia_janky_0517_7447

  To nejlepší z Nativia Challenge 2017

  Editor’s choice 2017 Nativia Challenge 2017 už je historie. Poslední bolístky ze závodu se zahojily a už pomalu začínáme pokukovat po dalším ročníku. Než ale definitivně uzavřeme kapitolu, chceme s spolu s vámi zavzpomínat na ty nejlepší okamžiky uplynulého ročníku. Díky, že jste byli s námi! 25.3. – Kolesa u Pardubic Správná příprava je základ. Své o tom ví i

 • DSC_0325

  Proč je dobré se psem plavat?

  Plávaní je ideálním doplňkem k tréninku v horkých letních dnech. Jedná se o jeden z nejefektivnějších způsobů posílení svalového aparátu a  zařazujeme ho do tréninkového plánu jako kondiční přípravu na studenější část roku.

 • fb_dbcup_1200x627

  Dog biatlon Ostrava – online reportáž

  V sobotu 3. června startujeme historicky první Dog biatlonový pohár. Ostrava, krásné počasí a desítky nadšených sportovců se svými čtyřnohými parťáky zahajují letošní 4 dílnou sérii. 16:30 A máme po závodě. Gratulujeme vítězům a přejeme všem šťastnou cestu domů. Zajímavostí je, že v kategorii žen zatím 3 ze 4 závodů, které se v ČR v dog biatlonu konaly vyhrála Veronika

 • vickov

  Běhání a brodění kolem hradu Víckov

  A je tady poslední poznávací výběh Honzy Válka. Adrenalinovější trať na které se i trochu zmáčíte. Vyběhneme dokonce i na hrad Víckov, ze kterého je krásný výhled na okolí.

 • marcel_web_bike

  Dva krát měř a jednou trénuj efektivně

  Závodenie nás baví a taktiež nás zaujíma, aké výkony sme my a naši parťáci schopný podávať. Aj túto sezónu by sme si chceli potrpieť na detailoch, neponechať nič na náhode a zlepšiť sa. Preto sme sa rozhodli zistiť stav našich výkonových možností pred prípravou na sezónu a sledovať postup prípravy na základe konkrétnych hodnôt a nie len pocitu.

 • 18489657_1335561976526567_1401580126613467628_o

  Nativia Challenge – Jánské Lázně

  Třetí a závěrečné kolo letošní Nativia Challenge zavedl závodníky do krkonošských

  Jánských Lázní. Tam bylo nachystané opravdu královské zakončení série, která

  začala po rovince v Kolesách a přes kopečky v Lipnici nad Sázavou se dostala až pod

  Černou horu.

 • 201605-dogbiathlon-sobesin-8407

  Dog Biatlon Cup startuje už v červnu

  Jaký bude historicky první Dog Biatlonový pohár? Šéfredaktor Psích sportů nás na toto téma před časem vyzpovídal a protože se DB Cup nezadržitelně blíží, rozhovor vám s odstupem nabízíme i na Běhejsepsem.cz

 • květen - Moravský Krumlov

  Poznávací výběhy: Kolem Moravského Krumlova

  Pro předposlední výběh si náš instruktor Honza Válek vybral okruh, který bude začínat přímo v Moravském Krumlově. Příjemná pohodová trasa povede například i kolem největšího vodopádu na jižní Moravě.